Beğenisi 200’ü Geçen Facebook Sayfalarının İsmini Değiştirme (GÜNCEL)

** RESİMLER NET GÖZÜKMÜYORSA RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ, NET ŞEKLİ AÇILICAKTIR

Arkadaşlar özellikle facebook sayfası olan kişileri ilgilendirecek olan sayfa beğeni sayısı 200 u geçince ismi değiştirememe sorununun çözümünü anlatacağım.

1) Google’a Hola better internet yazınız ve ilk çıkan sayfaya tıklayınız;

1

 

2) Açılan sayfada sağ üst köşede CHROME’a ekle butonu çıkıcak, ona tıklayınız.

2

 

3) Yeni uzantıyı onaylayın yazısı çıkıcak, EKLE’ye tıklayınız.

3

 

Tıkladığınızda aşağıdaki gibi karşınıza Hola better internet CHROME’a eklendi iletisi çıkıcak.

4

 

4) Sağ üst köşede küçük bir ağzı gözler olan alev parçası eklenecek, oraya tıklayın ve Amerika’yı seçiniz.

5

 

Amerika Birleşik Devletlerini seçtikten sonra karşınıza şu şekilde bir görüntü çıkıcak ve bilgisayarınız ABD’den giriyormuşsunuz gibi veri gönderecek.

 

6

 

***ÖNEMLİ NOT: FACEBOOK’A GİRİŞ YERİNİZİ Amerika Birleşik Devletleri OLARAK DEĞİŞTİĞİNİZ İÇİN HESABINIZ ÇALINDI SANIP SİZİ FACEBOOK DOĞRULAMA SAYFASINA YÖNLENDİRECEK VE SİZE ARKADAŞLARINIZIN RESİMLERİNİ GÖSTERECEK, 5 ARKADAŞINIZI DOĞRU ŞEKİLDE TANIYIP İSMİNİ SEÇTİKTEN SONRA NORMAL SAYFANIZA YÖNLENECEKSİNİZ.

 

5) Facebook sayfanıza girip dilini English(us) yapınız, ve ismini değiştirmek istediğiniz ve ‘ABOUT’ A TIKLAYINIZ, Karşınıza sayfanızın değiştirilebilecek özellikleri çıkıcak, ‘NAME’ ye tıklayınız, sonra resimdeki gibi aşılıcak kısımda ‘REGUEST CHANGE’ Ye tıklayın.

8

 

6) Karşınıza sorry, this page isn’t avaliable yazısı çıkıcak, paniğe kapılmayın,

9

sayfayı yenileyin ,sizi aşağıdaki gibi isim değiştirme sayfasına yönlendirecek, bu sayfada küçük kutucuğu işaretleyin ve ‘send’ e tıklayın.

10

 

7) SEND’e tıkladığınızda sayfa aşağı doğru açılacak, doldurulması gereken yerleri aşağıdaki gibi işaretleyin ‘yupiy.com’ yazan yere sayfanızın ismini ne yapmak istiyorsanız onu yazın, ben manalı sözler isimli sayfamı yupiy. com yapmak istediğim için yupiy.com yazdım.

11

 

***Yukarıda sizden dosya eklemenizi istediği kısıma sayfanın profil resmini yükleyin.

SEND’e tıklayın karşınıza aşağıdaki gibi facebook la iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz, kısa zamanda size e-mail gondereceğiz bildirimi çıkıcak.

12

OK’ a tıklayın, kısa zaman sonra size e mail gelicek , isteğiniz başarıyla alınmıştır, isteğinizi İnceleyip size bildireceğiz diye mail gelecek, eğer onaylanırsa bi kac gun sonra onay mesajı gelecektir.

Herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda, yorum kısmından soru sormaya çekinmeyin

Bu alana reklam verebilirsiniz!