Lol’de ilk 10 maç ne demek ?

İlk 10 maçın önemi nedir ?

İlk 10 maçta bronz yada gold nasıl olunur ?

    League of Legends ilk 10 maçın önemi büyüktür. Son yılların en çok kullanıcı sahibi olup en çok tercih edilen online oyun sektöründe önemli bir yeri vardır. Bununla birlikte kişinin stratejik ve çok yönlü duyularını şüphesiz ki ortaya çıkarıyor.

İlk 10 maçı hak edebilmeniz için hesabınızın ilk önce 10 level ( lvl ) olması lazım. Sıralı seçimler dahilinde belirlenen oyunun  sizin için değeri oldukça büyüktür.Koridorların belirlendiği bu seçimde doğru vereceğiniz kararlar takım içi tartışmalar, anlaşamamazlıklar, absürd ve buna benzer hareketlerle sizin oyunu kazanmamanızla da sonuçlanabilir. Dereceli olarak adlandırılan bu sıralı seçimi sırasında yasaklanacak herolar ( karakterlerin ) oyunun seyrini değiştireceği büyük önem arz ediyor.

League of Legends ilk 10 maç için takım arkadaşlarınızın da önemi büyüktür. Yakın çevrenizdeki iyi oynayan arkadaşlarınızla oyunu oynamanız tercihler arasındadır. Beraber ( Pre ) diye nitelendirilen takım arkadaşınızı gerçekten önemle seçiniz. Seçtiğiniz hero ( karakter ) için uygun rün ve kabiliyeti yeteneklerinize göre belirleyip oyununuzu rahatlıkla oynayınız. League of Legends’te ilk 10 maç sizi bronz yada gold ligleri ( Eloları ) arasında kazandığınız maç sayısı kadar sizi bir yere yerleştirecektir. Yani 1 maç kazanıp bronz ligine girebilirsiniz veya 10 maç kazanıp gold ligine girebilirsiniz.

 

 ”  REKABETİN DOLU OLDUĞU BU DÜNYA’DA HADİ SIRA SENDE ”

 

lol

Bu alana reklam verebilirsiniz!